Referent/ka marketingu CK FIRO-tour a.s.

Cestovní kancelář FIRO-tour si dlouhodobě drží silnou pozici ve čtveřici největších českých cestovních kanceláří. FIRO-tour opakovaně získává ocenění v anketě odborníků cestovního ruchu TTG Travel Awards – v roce 2010 1. místo v kategorii Nejlepší touroperátor pro evropské destinace. V roce 2008 a 2007 získala také prvenství v této kategorii, v roce 2009 se umístila na 2. místě. V roce 2007 získala také 3. místo v kategorii Nejlepší cestovní kancelář v ČR. FIRO-tour se opakovaně umisťuje také v prestižní soutěži nejlepších českých firem, podniků a společností Českých 100 nejlepších. Dalším významným oceněním je SIRIUS, vyhodnocení nejlepších obchodních partnerů ČSA - za rok 2008 patří cestovní kanceláři FIRO-tour 2. místo v kategorii non-IATA.

CK FIRO-tour a.s. do svého týmu hledá novou kolegyni či kolegu na pozici:

Referent/ka marketingu

Uvítáme zájemce, kteří mohou nabídnout:

  • SŠ vzdělání zakončené maturitou
  • Praxi v oboru marketingu (min. 1 rok)
  • Velmi dobrou znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel, PoverPoint)
  • Výbornou znalost českého jazyka
  • Komunikativní znalost Aj
  • Časovou flexibilitu, spolehlivost, přesnost
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Výhodou:

  • Znalost grafického programu

  • Zkušenosti s přípravou katalogů

  • Zkušenosti se správou webových stránek a sociálních sítí

  • Zkušenosti s psaním PR článků

    Náplň práce:

  • Administrativní činnost spojená s marketingovým oddělením

  • Komunikace s dodavateli

  • Koordinace přípravy kampaní, marketingových akcí

  • Příprava marketingových materiálů, komunikace s dodavateli

  • Koordinace výběrových řízení – dárkové předměty, firemní oděvy aj.

  • Koordinace příprav elektronických newsletterů

  • Správa a aktualizace webových stránek a sociálních sítí

  • Evidence faktur a smluv marketingového oddělení

    Proč se Vám u nás bude líbit:

  • Využijete a případně dále prohloubíte svoje znalosti v marketingu
  • Účast na atraktivních marketingových akcích
  • Můžete se těšit na příjemné pracovní prostředí, v centru města Chomutova
  • FIRO-tour nabízí stabilitu a tradici ryze české společnosti
  • Zaměstnanci mohou využít benefity, příkladně sick day
  • Platové ohodnocení odpovídající pozici

Datum nástupu: srpen 2017, pracovní poměr na dobu určitous možností prodloužení. Těšíme se na setkání s Vámi.

Odesláním souhlasíte, aby Vaše osobní údaje uvedené v tomto dotazníku byly zahrnuty do elektronické databáze FIRO-tour a.s. se sídlem Národní 37/38, Praha 1, jakožto správcem, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. dále zpracovávány do interní databáze zájemců o spolupráci s FIRO-tour a.s. pouze pro její potřeby po dobu 10-ti let od udělení souhlasu. Poskytnuté osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze příslušným zaměstnancům FIRO-tour a.s., jsou považovány za důvěrné a nebudou použity k jinému účelu ani poskytnuty třetím osobám.

Místo práce: Chomutov

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé